nákupní košík je prázdný

PROXIM pH MINUS pro snižování pH 1,5 kg v dóze

PROXIM pH MINUS pro snižování pH 1,5 kg v dóze
Kód: 253015
Dostupnost:
Aktuálně nedostupné
Cena:
109 Kč
Bez DPH: 90,08 Kč
 |  Recenzovat
PROXIM pH MINUS slouží ke snížení hodnoty pH v bazénech. Používá se tehdy, je-li pH vody vyšší než 7,6.

Použití: Správné nastavení hodnoty pH vody v bazénu je nutnou podmínkou jak pro dokonalou funkci většiny přípravků řady PROXIM a PROBAZEN®, tak pro vytvoření příjemných podmínek pro koupání. Voda v bazénu má mít hodnotu pH v rozmezí 6,8-7,6.
Hodnota pH vyšší než 7,6 způsobuje ve vodě minerální zákaly, může dojít k ucpání filtrace, snižuje se účinnost dezinfekce, dochází k dráždění očí a kůže. Hodnota pH nižší než 6,8 způsobuje korozi kovů a betonu, blednutí barev, podráždění očí a kůže.
Dávkování: Přidáním 80 g přípravku pH MINUS na každých 10 m3 vody v bazénu se sníží hodnota pH přibližně o 0,1. Odměřené množství přípravku se rozpustí ve vodě v plastovém vědru a nalije se do nejhlubší části bazénu při běžící cirkulaci vody. Po dokonalém promíchání veškeré vody v bazénu se provede opětovné měření pH a podle jeho výsledku se případně celý postup zopakuje.
Upozornění: Řiďte se návodem na použití. Nemíchejte s jinými chemikáliemi. Smí být použito pouze pro úpravu vody v bazénech. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným použitím přípravku. Přípravek způsobuje vážné poškození očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít.

Recenzovat

Vaše jméno a příjmení:Vaše recenze:

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší        Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:

Sledujte nás také na Facebooku
Rady do zahrady – videoporadna