nákupní košík je prázdný

VIDEO - PORADNA

VIDEO - PORADNA

Rady pro pěstování rostlin si můžete přečíst všude na internetu. Ale jednou vidět je lepší než stokrát číst. Proto jsme pro Vás připravili tuto sekci videoreportáží a návodů na pěstování a péči o rostliny všeho druhu, se kterými se kolem sebe můžete setkat. Návody postupně přibývají a pokud byste rádi viděli nějaké téma, které jsme prozatím nepřipravili, neváhejte a napište nám na info@megazahrada.cz. Všechny zde uveřejněné návody můžete také shlédnout na YouTube v našem pořadu RADY DO ZAHRADY.

FLORIA Likvidátor travní plsti - VIDEO
FLORIA Likvidátor travní plsti nahradí náročnou vertikutaci. Účinně likviduje zbytky staré trávy. Jde to jednoduše s "plsťožroutem".
Číst dál
Floria Trávníková náplast 3v1 - VIDEO
FLORIA Trávníková náplast 3 v 1 je ideální pomocník na opravu vzhledu Vašeho trávníku. Představuje rychlé řešení pro poškozený trávník. Už žádné lysiny po zimě, žádná holá místa v trávníků. Použití přípravku je nejjednodušším a nejrychlejší způsobem oprav
Číst dál
Floria Mech STOP - účinný boj proti mechu v trávníku - VIDEO
Nedejte mechu šanci! Ukažte mu jasnou STOPku. Představujeme vám speciální hnojivo určené k omezení výskytu nežádoucího mechu ve všech typech trávníku. Aplikace je velmi snadná a hnojivo působí ihned po použití.
Číst dál
OTOČ a SÁZEJ - super nápad na pěstování jahod - video
Pěstování jahod přímo v obalu na balkóně, na terase, kdekoliv. Nepotřebujete záhon ani truhlíky. Prostě obal se substrátem naříznete, zasadíte sazenice jahod a už jen sklízíte! Jednoduché, geniální.
Číst dál
OTOČ A SÁZEJ - praktické pěstování rajčat a paprik - video
Kdo nemá vlastní zahradu, ať netruchlí. Vypěstovat si rajčata nebo papriky můžete jednoduše například na balkóně. Budete překvapeni, jak je to snadné. Žádná nádoba, minimum prostoru a úroda k "sežrání". Prostě jen OTOČ A SÁZEJ!
Číst dál
Čerstvé bylinky na dosah - GROWSHOW - video
Radujte se ze své vlastní bylinkové zahrádky. Pěstovat bylinky můžete na zahradě, terase, balkóně a nebo jen doma na okenním parapetu. V tomto díle se dozvíte, jak začít a čeho se při pěstování vyvarovat.
Číst dál
Začínáme pěstovat pokojové rostliny - GROWSHOW - video
Říká se, že začátky bývají těžké. Neplatí to ale pokaždé. Zkušená zahradnice vám poradí, jak jednoduše pěstovat pokojovky. Dozvíte se, jaké rostlinky jsou vhodné pro pěstování v bytě a jak na začátku správně postupovat.
Číst dál
REKONSTRUKCE trávníku - video
Rekonstrukce trávníku je zásah, který je nezbytné udělat tehdy, když je trávník v celé ploše tak poškozený vnějšími vlivy, že se nevyplatí jej obnovovat po částech. Jaký nejlepší postup zvolit, aby výsledek byl perfektní, se dozvíte v tomto díle.
Číst dál
VERTIKUTACE trávníku - video
Tento díl vám prozradí, jak správně provést vertikutaci trávníku. Kdy je to nejlepší, co vertikutaci předchází a co následuje tak, aby trávník byl krásný, hustý a zdravý, prostě záviděníhodný?
Číst dál
Travin - unikátní trávníkové hnojivo 3v1 - video
Unikátní hnojivo Travin má své místo v péči o trávník vlastně od samého jara až do podzimu. Jednou aplikací trávník přihnojíte, zlikvidujete drobné plevele a preventivně zabráníte růstu mechů.
Číst dál
Sledujte nás také na Facebooku
Rady do zahrady – videoporadna