nákupní košík je prázdný

GROWSHOW - biopěstování

GrowShow je projekt několika firem s různým výrobním zaměřením, které spojuje téma domácího pěstování. Pro úspěšné mini – zahradničení potřebujete nejen pěstební nádoby (květináče nebo truhlíky), ale také substráty, hnojiva a samozřejmě semínka nebo sazeničky. Partneři tohoto projektu umí společně dodat kompletní vybavení nejen pro začátečníky.

Projektem chce pomoct zájemcům o domácí pěstování s úvodními kroky tak, aby hned první zahradnická sezóna byla pro všechny úspěšná. A pokud se podaří přesvědčit o výhodách vlastní zeleniny a bylinek i ty, kteří si dosud netroufli, budeme jen rádi. :-)

Pěstujeme na balkóně - GROWSHOW - video
Vytvořte si zahrádku na svém balkóně. Podívejte se na další díl GROWSHOW - o rostlinách a pěstování. Najdete zde spoustu užitečných rad, jak si balkón či terasu zvelebit a zároveň zužitkovat.
Číst dál
Čerstvé bylinky na dosah - GROWSHOW - video
Radujte se ze své vlastní bylinkové zahrádky. Pěstovat bylinky můžete na zahradě, terase, balkóně a nebo jen doma na okenním parapetu. V tomto díle se dozvíte, jak začít a čeho se při pěstování vyvarovat.
Číst dál
Jak na úspěšné pěstování orchidejí - GROWSHOW - video
Orchideje jsou považovány za nejskvostnější pokojové květiny a těší se neuvěřitelné popularitě. Jejich pestrobarevné květy prozáří každý byt či dům. Podívejte se s námi na další díl projektu GrowShow, kde vám profesionální zahradnice prozradí, jak správně
Číst dál
Začínáme pěstovat pokojové rostliny - GROWSHOW - video
Říká se, že začátky bývají těžké. Neplatí to ale pokaždé. Zkušená zahradnice vám poradí, jak jednoduše pěstovat pokojovky. Dozvíte se, jaké rostlinky jsou vhodné pro pěstování v bytě a jak na začátku správně postupovat.
Číst dál
Sledujte nás také na Facebooku
Rady do zahrady – videoporadna