nákupní košík je prázdný

PLAYBOY WEEK 2020

PLAYBOY WEEK 2020

Nejen čtením živ jest člověk. Proto se český PLAYBOY po velmi úspěšné premiéře z loňského dubna rozhodl už podruhé připravit na týden od 30. března do 5. dubna další ročník rozsáhlé nákupní akce nazvané PLAYBOY WEEK. V průběhu jednoho týdne budou mít nejen naši čtenáři a čtenářky, ale i všichni ostatní možnost nakupovat s velkými slevami v prodejních místech partnerů, kteří se akce účastní. Už teď víme, že jich bude hodně!

Hlavním partnerem celé akce je WEB SHOP FLY značka FLYMETO, generátor a kombinátor nejlevnějších letenek. Mezi dalšími partnery najdete značky jako LOMAX, KOBERCE BRENO, SCONTO NÁBYTEK, MOBIL POHOTOVOST GSM, FOR LIFE, INTACT-STUDIUM V ZAHRANIČÍ a mnoho dalších. Nabídka je skutečně pestrá. Celkem se do akce zapojí mnoho partnerů, jejichž produkty si budou moct lidé koupit v obchodech po celé České republice. Nákupy s výraznými slevami si může užít opravdu každý. A když říkáme každý, myslíme tím opravdu každý. I proto je mottem naší akce slogan Týden extrémních slev nejen pro chlapy.

A jak to proběhne? V dubnovém čísle časopisu PLAYBOY (v prodeji od 19. 3. 2020) najdete jako přílohu kuponovou knížku. Když kupony předložíte v obchodech označených nepřehlédnutelnou samolepkou PLAYBOY WEEK nebo zadáním unikátního kódu v partnerském e-shopu, můžete čerpat slevu v dané výši na konkrétní produkty v nabídce a nakoupit výrazně výhodněji než obvykle. Nákup si pak domů odnesete ve stylové tašce s logem PLAYBOY WEEK.

Potenciální zájemci o nakupování s Playboyem se o akci dozvídají již od února jak ze samotného časopisu PLAYBOY, tak i prostřednictvím televizních stanic Prima, Prima MAX a Prima COOL, rádií Kiss, Beat, Country, Signál, Radio 1, Spin a Impuls. V televizních i rádiových spotech akci vtipně propagují herci Eva Decastelo a Lukáš Pavlásek. Také na internetu je možné zaregistrovat bannery lákající na akci PLAYBOY WEEK. Jsou viditelné konkrétně na stránkách iPrima.cz, cool.iprima.cz, zoom.iprima.cz, max.iprima.cz, playboy.cz a na sociální síti facebook.com/pbcze.

PLAYBOY WEEK – jediná nákupní akce v ČR realizovaná magazínem ze segmentu pánských lifestylových časopisů.

Sledujte nás také na Facebooku
Rady do zahrady – videoporadna